O nas

Dowiedz się więcej o naszej pasji!
VitaVena to sklep internetowy z żywnością ekologiczną (certyfikowaną) oraz innymi naturalnymi produktami spożywczymi:  specjalnie wyselekcjonowanymi, z gwarancją bardzo wysokiej jakości, w cenach dostępnych dla każdego. 
 
Powstaliśmy dla Klientów, którzy w sposób świadomy wybierają produkty spożywcze, mając na uwadze swoje zdrowie. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu, można w naturalny sposób zmniejszać ryzyko zachorowań, a także skutecznie wspomagać swój organizm w codziennym funkcjonowaniu. 
 
Misja firmy opiera się na promocji zdrowej i zrównoważonej diety, bogatej w produkty ekologiczne lub naturalne.
Maksyma firmy to „bądź świadomy… żyj zdrowo!” 
 
Gwarancją jakości produktów jest fakt, że sami je produkujemy!
 
Nasz niewielki zakład produkcyjny, położony jest w urokliwym regionie Podkarpacia. Ta część Polski cieszy się najczystszym powietrzem. Nasi pracownicy to osoby z pasją i tradycyjnym podejściem do przygotowania specjałów spożywczych. Znamy też bardzo dobrze naszych dostawców i cieszymy się, gdy chwalą się, że po raz kolejny będą mieć dorodne, certyfikowane zbiory! 
Pasja do ekologii, najwyżej jakości surówce, brak sztucznych dodatków oraz czystość upraw składają się na produkcję wysokogatunkowych produktów marki BioAvena i NaturAvena. 
 
  • Produkty BioAvena certyfikowane są unijnym logo rolnictwa ekologicznego. Przechodzą kontrole skrupulatniejsze w porównaniu do żywności konwencjonalnej. Bardzo dużą rolę odgrywają warunki upraw surowca z dala od aglomeracji miejskich, w czystym i świeżym klimacie.
  • Produkty i surowce NaturAvena są pochodzenia naturalnego, pozyskiwane z najlepszych naturalnych upraw. W związku z tym wszystkie produkty finalne oznakowane są wyróżnikiem „100% naturalny skład” . Do produktów nie dodajemy sztucznych konserwantów, ulepszaczy, barwników, emulgatorów. Asortyment marki BioAvena i NaturAvena w pełni komponuje się w jadłospis wszystkich świadomych Klientów, którzy dbają o swoje zdrowie i dietę.   
 
Poniżej prezentujemy Państwu kilka zdjęć z naszego zakładu produkcyjnego:
 
 
 

PROMOCJA

NEWSLETTER

NASZA SPOŁECZNOŚĆ

Przyłącz się do nas! Polub! Bądź zdrowy! Pij soki od zaraz!

Czy wiesz, że...?

Pijąc soki owocowe bądź warzywne wydłużasz swoje życie o kilka lat. Szansa, że przeziębisz się zimą spada aż o 70%.